LV
RU

Latvijas aptieka 1 - Kr. Barona iela 117, Rīga

Šajā tīklā pirmā aptieka Rīgā un joprojām klientu ļoti iecienīta.  To apliecina arī apgrozījums – lielākais Latvijas aptiekas tīkla aptiekās!

Latvijas aptieka 1 aptiekas filiāle Zaubē - „Aptieka” , Zaubes pagasts, Amatas novads

Vecākā no visām aptiekām, atzīmējusi jau 20. gadskārtu. Nemainīga vērtība – farmaceitu augsta profesionalitāte un sirsnība. 

Latvijas aptieka 11 - Grebenščikova ielā 1, (Diagnostikas centrs), Rīga

Iejūtīgas farmaceites, godprātīga attieksme pret katru klientu. Saņemsiet nomierinošus vārdus gan pirms, gan pēc ārsta apmeklējuma Diagnostikas centrā!

Latvijas aptieka 11 aptiekas filiāle Vaiņodē - Raiņa iela 1, Vaiņodes pagasts, Vaiņodes novads

Aptieka ar savu vēsturi, atrodas vienā no Vaiņodes senākajām ēkām. Šeit ar farmaceiti varēsiet nesteidzīgi izrunāt par produkta iedarbību, ražotāju un cenu un, saliekot visu kopā, izvēlēties ekonomiski izdevīgāko un efektīvāko risinājumu. 

Latvijas aptieka 12 - Bastiona iela 24 (Valmieras VC), Valmiera

Vienīgā Latvijas aptieka Valmierā. Klasiska aptieka – šo vārdu vislabākajā nozīmē! – klasiskā Latvijas pilsētā. 

Latvijas aptieka 2 - Tēriņu iela 56, Rīga

Aptieka atrodas uz Rīgas robežas ar Mārupi, tāpēc klienti pārsteigti un iepriecināti atzīst – tai ir gan pilsētas aptiekas, gan lauku aptiekas seja. Apmeklētājiem patīk farmaceitu īpašā, individuālā pieeja, te viss notiek mierīgi, nesteidzīgi un iejūtīgi.

Latvijas aptieka 3 - Jūras iela 60a, Engures pagasts, Engures novads

Laukos  aptieka kā pilsētā? Jā, mūsdienīga, inovatīva! Gaisotne kā burvīgā kūrortpilsētā, un aptieka atrodas pie pašas ostas – var piebraukt ar kuģi. Neraizējieties, aptieka strādā visu gadu, arī ziemā!

Latvijas aptieka 4 - Tukuma ielā 20, Jūrmala

Jaunākā jaunizveidotā aptieka, atvērta vietā, kur vairāk nekā desmit gadu aptiekas nemaz nav bijis. Klienti to jau novērtē!

Latvijas aptieka 5 - Rīgas iela 33, Ogre, Ogres novads

Vietējie iedzīvotāji un atpūtnieki šo aptieku vērtē arvien atzinīgāk. Farmaceiti apgalvo – viņiem ir augsti mērķi, un viņi tos noteikti sasniegs. Ieguvēji, protams, klienti!

Latvijas aptieka 6 - "Franči", Lapmežciems, Lapmežciema pagasts, Engures novads

Vietējie iedzīvotāji un atpūtnieki šo aptieku vērtē arvien atzinīgāk. Farmaceiti apgalvo – viņiem ir augsti mērķi, un viņi tos noteikti sasniegs. Ieguvēji, protams, klienti!

Latvijas aptieka 7 - Asaru prospekts 61, Jūrmala

Aptieka, kas perfekti pārzina visu, kas nepieciešams cilvēkiem ar kustību traucējumiem un atveseļojoties pēc insulta. Arī jums noderētu padoms, kā uzlabot dzīves kvalitāti pēc slimības? Šī ir īstā vieta!

Latvijas aptieka 9 - Lomonosova iela 6, Rīga

Plašs sortiments, plašas telpas. Šo aptieku iecienījuši arī tās tuvākie kaimiņi – LU Sociālo zinātņu fakultātes studenti: attieksmes, papildu atlaižu un, protams, sortimenta dēļ.